Zwroty i reklamacje

Zwroty

Będąc Konsumentem, masz prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym Sklepie w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w części „wyłączenie prawa odstąpienia od umowy”.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, za wyjątkiem kosztów poniesionych w związku z wysyłką Państwa zamówienia lub z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia, oferowany przez sklep maniura.pl orazbezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów odesłania towaru), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji w ciągu 14dni od momentu otrzymania zwróconych produktów.

Aby odstąpić od umowy należy wypełnić formularz dotyczący zwrotów, do którego należy dołączyć paragon. Przed odesłaniem towaru należy nas o tym fakcie poinformować na e-mail: sklep@maniura.pl 

Paczkę wraz z formularzem i paragonem prosimy odesłać lub przekazać nam pod adres:

„Maniura” Ewa Górszczak
Maniura Magazyn
Krzywaczka 485 (budynek OSP, I piętro)
32-442 Krzywaczka, Polska
t: 509 010 973
e: sklep@maniura.pl

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Wymiana towaru

Jeśli chcecie Państwo wymienić towar, należy zwrócić go zgodnie z powyższymi krokami, a następnie dokonać ponownego zakupu

Reklamacje

W przypadku, kiedy zakupiony w naszym sklepie produkt nie spełnia oczekiwań lub nie jest zgodny z zawartą umową, klientowi przysługuje możliwość reklamacji towaru na warunkach rękojmi lub gwarancji.

W sprawie reklamacji prosimy o kontakt pod adresem mailowym: sklep@maniura.pl

Prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego, zrobienie zdjęć i dołączenie do korespondencji. W odpowiedzi poinformujemy Państwa o dalszych krokach reklamacyjnych. Sklep ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji.

W przypadku Uszkodzenia w transporcie – gdy po otwarciu paczki klient stwierdzi mechaniczne uszkodzenie towaru jest zobowiązany do sporządzenia zdjęć i przesłanie ich drogą elektroniczną, na podstawie, których zostanie wezwany kurier w celu spisania protokołu szkody. Zgłoszenie szkody powinno zostać wysłane niezwłocznie w dniu dostarczenia przesyłki. W innym przypadku reklamacja zostanie odrzucona.

Reklamacje dotyczącą niezgodności towatu z zamówieniem lub braków w zamówieniu należy zgłosić do 5 dni od momentu otrzymania paczki, w innym przypadku reklmacja zostanie odrzucona.

 

Shopping Cart
Scroll to Top